הדפסה
PDF

אחסון אתרים ותמיכה

אחסון אתרים בישראל

באופן מסורתי נחשב אחסון אתרים בישראל כמהיר יותר ואמין יותר אך גם יקר יותר, כלומר בארץ הבינו שעל איכות צריך לשלם. זמינות אנשי התמיכה של חברות אחסון האתרים הביאו את החברות הישראליות הגדולות לארח את אתריהן על שרתים ישראליים מאובטחים. מצד שני, עם עליית מהירות הגלישה באופן פנומנלי בתקופה האחרונה והיות ואנו מגיעים כיום למהירויות של עד 100 מ"ב לשנייה אולי כבר לא כל כך משתלם לאחסן אתרים בישראל.

 

אחסון אתרים בארץ

אז מה תאמר ללקוח שלך שרוצה שירותי אירוח לאתר החדש שלו? האם תייעץ לארח את האתר על שרת בישראל או שתציע לו אחסון אתרים זול בחו"ל? מה בעצם היתרונות של אירוח אתרים בישראל?

אחסון אתרים - תמיכה בעברית

נתקלת בבעיה, אתה רוצה להתקין תוכנה חדשה על השרת, האתר נפל חס וחלילה, בדרך כלל ניתן להרים טלפון לחברת אירוח האתרים ולדבר איתם בזמן אמת או שהם חוזרים אליך תוך מספר דקות כדי לאתר את התקלה באתר שלך. כלומר כל ההתנהלות של תשתיות האתר הופכת להיות יותר נוחה, שעות העבודה המקובלות בישראל וכדומה.

אחסון אתרים - אבטחה

לישראלים יצא שם בעולם של נותני שירות מעולים בתחום האבטחה האישית פיזית (יוצאי סיירות, שב"כ וכדומה...) ואיכשהו השתרברבנו גם לתחום אבטחת המידע ברשת האינטרנט. בצדק או שלא, ישראל היא אחת המובילות בעולם בתחום הפתרונות לאבטחת מידע ברשת. לכן ומתוך שאיפה שחברות אירוח האתרים בארץ אכן משתמשות בטכנולוגיות לאבטחת מידע כפי שמצופה מהם בעולם, אנו נוטים לארח את האתרים שלנו על שרתים ישראלים.

 

אירוח אתרים בארץ - המחיר

נו, אין מה לעשות, רוצים את כל הנוחות הזו בלי לשלם? המחירים לשרת אחסון בארץ יקרים פחות או יותר פי שלוש מאותו שרת בארה"ב עם הרבה יותר פונקציות, נפח אכסון ותעבורת נתונים. למה זה ככה? עניין של מיתוג, בעוד המהירות כבר לא משחקת תפקיד נשאר רק העניין הפסיכולוגי - האם אתן את האתר שלי לאירוח על שרתים זרים ולא ידועים או לישראלים שניתן לבטוח בהם? - עניין של החלטה אישית.