קידום אתרים

הרבה נכתב והרבה עוד ייאמר על קידום אתרים, מילת הקסם שבעבורה או בעבור הצלחת חברת קידום אתרים בעלי עסקים מוכנים להוציא אלפי ועשרות אלפי שקלים. לא בכדי חברה לקידום אתרים באינטרנט תבטיח לך מקום ראשון בגוגל או לפחות בעמוד הראשון, אחוזים בודדים מהמחפשים באינטרנט מגיעים לעמוד השני בתוצאות החיפוש. אסור לטעות, חברה לקידום אתרים אינה יכולה להבטיח מקום מסויים בתוצאות החיפוש, במקרה הטוב, לקידום אתר אינטרנט, חברה טובה תשפר את מיקומך באופן יוצא מהכלל.

נהוג היה לחשוב שאם נתפוס שם דומיין טוב וקליט אז כולם יזכרו אותו ויקישו אותו בשורת הכתובת בדפדפן. אבל מאז החוקים השתנו, מעט מאד אנשים מקישים כתובות בשורת הדפדפן ולעתים כשזה נעשה בפומבי עלולה להתקבל הערה בסגנון "מה אתה עושה? לך לגוגל!" כלומר 80% מהמקרים גולשים באינטרנט מגיעים למחוז חפצם דרך גוגל כך ששם הדומיין אמנם חשוב לצורך קידום אתר אבל לא קריטי אם יורכב מחמש מילים לדוגמא.קום.

הרבה מחברות קידום אתרים באינטרנט מתכוונות לומר קידום אתרים בגוגל – הרי מנוע החיפוש של גוגל הוא זה ששולט בשוק באופן פנומנלי, חברה לקידום אתרים טובה תקדם את האתר שלך גם במנועי חיפוש אחרים כמו מנוע החיפוש החדש של מייקרוסופט, בינג, יאהו ואפילו באתרי חיפוש ישראלים כמו וואלה, נענע ותפוז.

קידום אתרים - הבסיס

גוגל לוקח בחשבון מעל 200 קריטריונים לפני שהוא מציג תוצאת חיפוש מסויימת. בין הקריטריונים האלה נציין כמה חשובים:

כותרת העמוד (השורה הכחולה בראש כל דפדפן אינטרנט) מומלץ להשתמש במילים מתוך מילות החיפוש, שניים עד שלושה ביטויים ולתת לכל עמוד כותרת נפרדת. לקריאה נוספת בעניין כותרות לעמודים ניתן להמשיך ולקרוא כאן

מילות חיפוש ידוע כבר לכל שכוחן של מילות החיפוש אינו כפי שהיה בעבר אך בכל זאת אין להתעלם מהאלמנט הזה וחשוב לתת לכל עמוד בנפרד את מילות החיפוש שמתאימות לו. לקריאה נוספת בעניין מילות חיפוש ניתן להמשיך ולקרוא כאן.

תיאור עמוד חשוב לתמצת את תוכן העמוד לכדי שלושה ארבעה משפטים, המשפטים האלה יוצגו מתחת לכותרת בתוצאות החיפוש לכן חשוב שלא תהיה יש רשימה של מילות חיפוש אלא ממש סכום של תוכן הדף. לקריאה נוספת בנושא תיאור עמוד ניתן להמשיך ולקרוא כאן.

מפת האתר כן, גוגל אוהב מפות אתר חשוב שלאתר שלך תהיה מפת אתר ועדיף שזו תהיה בפורמט שגוגל מייצר עבור בוני אתרים. לקריאה נוספת בנושא מפת האתר ניתן להמשיך ולקרוא כאן.

קידום אתרים בגוגל

האם אתם מעוניינים לשפר משמעותית את מיקום האתר בתוצאות החיפוש של גוגל או יאהו?

אפה מולטימדיה מתמחה באופטימיזציה של מנוע החיפוש, אנו מקדמים אתרים בספקטרום רחב של תחומים, החל מאתרים המציעים שירותי שיפוצים לבית, המשך באתרים של ספקי תיירות וכלה באתרים למסחר במטבע זר, פורקס.

כמומחים בתחום, אנו מבינים כיצד אופטימיזציה יכולה לשפר פלאים את מיקום האתר בתוצאות החיפוש ולתת יתרון משמעותי על המתחרים. אנו מבינים מנועי חיפוש וכיצד הם פועלים, כדי להפיק עבורכם יותר מכירות מהאתר אנו חוקרים את המוצר או השירות, מגיעים לכדי הבנה כיצד אנשים מחפשים, מבצעים אנליזה ומחקר מילות מפתח. עפ"י תוצאות הדו"ח אנו משדרגים את קוד האתר ומקדמים את אתר האינטנרט במילות החיפוש הנבחרות. כמו כן אנו מציעים קידום אתרים ואופטימיזציה במגוון שפות, כך שאם יש לכם אתר בינלאומי אנו יכולים לספק פתרון כולל לתוצאות גבוהות בגוגל באנגלית ושפות אירופאיות נפוצות.

. Posted in אתרים