הדפסה
PDF

בניית אתר מסחרי - מוצר מדף

בניית אתר מסחרי, מוצר מדף או תכנות מאפס?

החלטת שאתה הולך על בניית אתר מסחרי, כבר יש לך מה למכור, יש לך למי למכור עכשיו צריך להניע את מכונת השיווק של האינטרנט ולהתחיל לעשות כסף. אבל רגע, ההשקעה הראשונית על ייבוא המוצרים מסין עלות המשלוח והמכס נגסו בחלק נכבד מהתקציב, האם זה הזמן להשקיע בבניית אתר מסחרי מאפס?

בניית אתר מסחרי

יש חברות לבניית אתרים שיציעו לך מוצר מדף סטנדרטי ובו מודולים בסיסיים לניהול אתר מסחרי. ייתכן מאד ופתרון זה יתאים לך משום שכפי שנאמר קודם לכן, את רוב הכסף השקעת במוצר עצמו ובייבוא שלו. אולי אתה לא יכול להרשות לעצמך ברגע זה להקים אתר מסחרי עם דרישות מיוחדות וכל מה שאתה צריך זה סך הכל מערכת לניהול קטלוג המוצרים ומערכת סליקת כרטיסי אשראי אונליין.פתרון מוצר המדף הוא זול יחסית ויכול לשרת אותך נאמנה בשלבים הראשונים שלך בעסקי האינטרנט.

בניית אתר מסחרי מאפס

רוב החברות לבניית אתרים לא אוהבות את מוצרי המדף ומעדיפות לתכנן ולעצב לך חנות ייחודית, יש לכך מספר סיבות:

המעצבים הגרפים אוהבים עבודות חדשות ומלהיבות ולא כדאי לשעמם אותם עם עוד התאמה של אתר מסחר אלקטרוני
חברה לבניית אתרים תעדיף להציג בתיק העבודות שלה עבודות שנראות שונה מאשר כל העבודות אותו דבר.
מבחינת תמחור והיקף עבודה, לחברת בניית אתרים יש יותר עבודה בבניית אתר מסחרי מאפס ולכן העלות גבוהה יותר והרווח גבוה יותר.

אז מה לעשות? איזה אתר מסחרי כדאי לבנות?

ההמלצה היא שאם יש מספיק תקציב, כדאי להשקיע בבניית אתר מסחרי ייחודי ואיכותי ולא מוצר מדף שנראה בדיוק כמו אלפי אתרים אחרים. הסיבות לכך רבות ואמנה חלק מהן, האתר שלך בולט מעל האחרים, במערכת הניהול שלך תוכל להגדיר בדיוק אילו פונקציות תרצה להציג ואילו מיותרות, האתר שלך יהיה רק שלך, החברה לבניית אתרים שתבחר לא תוכל להשתמש בעיצובים שלך וכך תשמור על ייחוד ומיוחדות על פני המתחרים שלך.