הדפסה
PDF

חנות באינטרנט - מגנטו

על מגנטו שמעת? מגנטו זו אחת הפלטפורמות לניהול קטלוג מוצרים באינטרנט, זה כולל מערכת ניהול מוצרים, סליקה אונליין עם אחת החברות בארץ או פייפל והמון אפשרויות לניהול מלאי. היתרון העיקרי של מגנטו כפלטפורמה לניהול חנות באינטרנט בקוד פתוח הוא הגמישות שלה. קודם כל מעצם העניין שהקוד הוא קוד פתוח וכל שינוי או תוספת נעשה באופן מיידי ע"י אחד המתכנתים שלנו בקלות יחסית ובמהירות.

תבניות עיצוב מגנטו

יתרון נוסף שיש לחנות אינטרנט על בסיס מגנטו זה תבניות עיתוב רבות, יש מספר אתרים שנותנים גישה להורדה חינם של תבניות עיצוב למגנטו ויש אתרים אחרים שדורשים תשלום סמלי, לרוב בסביבות ה- 40 עד 100 דולר לתבנית עיצוב (תחשבו כמה היה עולה לכם גרפיקאי שאח"כ יעביר את קבצי הגרפיקה למעצב HTML שאח"כ יטמיע את העיצוב במערכת הניהול ורק אז תתחילו לעבוד). אז נכון, אנחנו מקדמים עיצוב ייחודי ולא תבניתי אבל במקרה שאתם קצרים במזומנים, יש פתרון שיכול להוזיל לכם את העלויות באופן משמעותי.

 

עיצוב תבנית לחנות באינטרנט מגנטו

אם בכל זאת חשקה נפשכם בעיצוב מגניב ומיוחד, צוות המעצבים שלנו ישמח להעמיד לרשותכם לפחות 3 סקיצות עיצוב לכל הזמנה וואריאציות על כל אחת מהסקיצות ללא הגבלה. מה הכוונה? אם תרצו את החנות באינטרנט שלכם בעיצוב לא שגרתי ומיוחד אנחנו כאן כדי להגשים את משאלותיכם - כן תוך כדי שמירת מאפייני מערכת הניהול וללא פגיעה בקוד המקור, נעצב לכם חנות באינטרנט כאוות נפשכם בתבנית עיצוב חדשה ומיוחדת רק לכם.

חנות באינטרנט - ג'ומלה - וירטומארט 

וירטומארט היא בעצם מערכת לניהול מוצרים או חנות באינטרנט המבוססת על מערכת ניהול אתרים מסוג ג'ומלה. אמנם ניתן להתקין וירטומארט גם על מערכות ניהול תוכן אחרות אבל על ג'ומלה זה יושב הכי טוב. כשנכנסים לממשק הניהול של וירטואמארט מייד מרגישים את הגיון הניווט וניהול האתר של ג'ומלה, כלומר, לא צריך עכשיו ללמוד מערכת מסובכת של ניהול מוצרים. הכל מסודר ומובן מהרגע הראשון, סקירה קצרה על המאפיינים ומייד רואים שיש יצרנים, ספקים, קטגוריות מוצרים ואם צריך, מאפיינים מיוחדים לכל מוצר.

סליקה אונליין

ספקי שירותי סליקה אונליין למדו להכיר את מערכת ניהול אתרים ג'ומלה בכלל ואת התוספת וירטומארט בפרט כמוצר המוביל בתחום המערכות לניהול אתרים וחנויות באינטרנט בקוד פתוח. כתוצאה מהכרה זו יותר מחברה אחת פתחו API מיוחד לעבודה מול וירטומארט. בין החברות ניתן למצוא את טרנזילה הוותיקה ואת פלאקארד ושסק. עובדה זו מקלה עלינו מפתחי האתרים שלא צריכים להתמודד כל פעם מחדש עם פיתוחים והתאמות לחברות האשראי השונות - עכשיו הן מתאימות עצמן אלינו, מי שקובע את הטון אלה החברות לבניית אתרים שמעדיפות לעבוד עם מערכות ניהול תוכן וחנויות באינטרנט בקוד פתוח.