הדפסה
PDF

מערכת ניהול תוכן וורדפרס

מערכת ניהול התוכן וורדפרס היא בעצם לא מערכת לניהול תוכן ולא תוכנה לבניית אתרים אלא היא מערכת משוכללת לניהול בלוגים. אמנם הקוד הפתוח של וורדפרס מאפשר לבוני אתרים ולחברות לבניית אתרים להשתמש בה כפלטפורמה נוחה לבניית אתרי תדמית. עובדה זו מקלה מאד עבור אלו שמעוניינים בבניית אתר תדמיתי ופשוט שכל אפשרויות הניהול המתוחכמות שקיימות במערכות עתירות אופציות כמו ג'ומלה ודרופל הופכות למיותרות לחלוטין.

בניית אתר תדמית וורדפרס

אין מערכת קלה יותר מוורדפרס על מנת לבנות אתר תדמית פשוט שאפילו הסבתא ודודים שבחיים לא נגעו במחשב אבל יודעים איך להדפיס על מדפסת ולכתוב כמה מילים טובות, מאמרים ודברים מעניינים אחרים יידעו איך לתפעל אותה. מערכת ניהול התוכן והקישורים הופך להיות קל ופשוט שאתרים שבנויים על בסיס וורדפרס הם אתרי תוכן נטו ועל כן קל יותר לקדם אותם על פני אתרים שיושבים על מערכות משוכללות אחרות.

 

קידום אתרים וורדפרס

אז מה השמועה הזו נכונה? קידום אתר וורדפרס הרבה יותר קל מאשר קידום אתר ג'ומלה? אתרים שמבוססים על מערכת ניהול תוכן וורדפרס הם אתרי מבוססי תוכן בלבד, כלומר האלמנט שבולט באופן בלתי מתפשר זו המילה הכתובה, לא גלריית התמונות בפלאש, לא מערכת מסלר אלקטרוני ולא אפשרויות עריכת הסקרים או ניהול הבאנרים המובנית שיש במערכות אחרות לדוגמא. כאן, מי שכותב תוכן מקבל במה ומנועי חיפוש כידוע אוהבים טקסטים ותוכן איכותי, כמובן שאם תכתוב שטויות או פשוט תקים אתר ולא תכתוב כלום אז פשוט לא יקרה כלום. אבל אם תשקיע בבלוג הוורדפרס שלך, יש סיכוי סביר שתתברג למקומות ריאליים בתוצאות החיפוש, כן, גם של גוגל.

מערכת ניהול תוכן לפי מידה

מה זה מערכת ניהול תוכן לפי מידה? הכוונה היא שלא משתמשים במערכת מוכנה אלא מתכננים בניית מערכת ניהול תוכן מההתחלה, מאפס כלומר ההתאמות נעשות ברמת הפירוט הקטנה ביותר ויש צורך לבנות את האתר כולל מערכת הניהול שלו מההתחלה.

מערכת ניהול תוכן קוד פתוח?

למי זה מיועד? כשאנו מציעים ללקוח מערכת ניהול תוכן תפורה לפי מידה אנו בעצם מכירים כבר את הצורך הבסיסי של הלקוח במערכת ניהול תוכן שתענה על צרכיו בדיוק של 100% ולא בערך, כלומר את כל הפונקציות ואפשרויות הניהול יש לתכנן מראש ולבנות באופן שלא משאיר פתחים משום צד. לקוח עם דרישות מיוחדות שאנו יודעים שיהיה קשה עד בלתי אפשרי או פשוט לוקח הרבה יותר זמן עבודה לקחת מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח ולהתאים את הקיים למשהו חדש. נציע ללקוח בניית מערכת ניהול תוכן מאפס.

 

יתרונות מערכת ניהול תוכן אישית

הלקוח קובע בדיוק מה יהיה שם, לאחר כתיבת האפיון של האתר אנו ניגשים לכתיבת האפיון של מערכת הניהול, באפיון ננסה להגיע למקסימום התיאור של המערכת שתתאים לצרכי הלקוח ללא אפשרויות מיותרות שעשויות לבלבל. הרבה פעמים לקוחות מגיעים עם רעיונות יפים ובריאים שכן מה לעשות עוד לא עשו לפניהם או עשו על כל מיני פלטפורמות אחרות ואנו צריכים להתאים לפלטפורמה שלנו.