הדפסה
PDF

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים

אפה מולטימדיה,היא חברה לבניית אתרים  מהווה פתרון מול חברות התוכנה הגדולות. וכל הפתרונות שאנו מספקים ללקוחותינו הם פתרונות ייחודיים אשר הביאו אותנו במשך השנים להסתכל על העולם של האינטרנט ואת הצרכים של המשתמשים באינטרנט

לאפה מולטימדיה יש את המעצבים הטובים ביותר כדי לתת ללקוחותינו את הרמה הגבוהה ביותר של עיצוב אתר. תהליך של בנייה ועיצוב אתרים אישיים כדלקמן, אנו פוגשים לקוח להגדרת תהליך העיצוב של האתר שלו. בשלב הראשון אנו מנסים להבין מה  העיצוב המתאים ביותר לאתר. בשלב השני אנו מנסים להבין מה צריך להיות אתר השיגור. אז ללכת צעד אחר צעד בגרפיקה בשלב זה לעשות סקיצה עבור הלקוח ולשלוח אותו. צעד אחרון של עיצוב האתר, לאחר שהלקוח הסכים למראה עיצוב אתר אנו מעבירים את החומרים למחלקת בניית אתרים שם מטמיעים את העיצוב במערכת הניהול והופכים אותו לתבנית.

בניית אתרים – מערכת ניהול או בקיצור CMS

CMS קיצור של המילה מערכת ניהול תוכן,  אנו משתמשים במערכת ניהול תוכן פשוטה מאוד ידידותית למשתמש, כדי שגם אלו שלא מבינים באינטרנט יוכלו לנהל את אתרם בצורה מקצועית. מערכת ניהול תוכן או CMS מאפשרת למשתמשים אשר אין להם את הידע בבניית אתרים לנהל את האתר בצורה פשוטה. מערכת ניהול תוכן שאיתה אנו עובדים - כוללת ניהול כל חלקי האתר אינטרנט ,הודעות מיידיות, גלריות תמונות, טופס ליצירת קשר, הכל עובד ובקלות!

בניית אתרים - אירוח אתרים


השלמת תהליך בניית אתר כמו שבניית אתר צריכה להיות, נחמד מאוד במונחים של טכנולוגיה, עיצוב מודרני     מה שנשאר עכשיו זה למצוא שרת לאחסן את האתר אינטרנט החדש שלך.

 בניית אתרים - קידום אתרים

השלמת את תהליך של בניית אתר אינטרנט אבל אם אף אחד לא יודע על קיומו של האתר שלך,ואין לקוחות חדשים אז אתה באמת תחמיץ את המטרה שלשמה התחלת תהליך של הקמת אתר אינטרנט. אז איך מפרסמים את האתר שלך? קידום אתרים - רוב המשתמשים מחפשים מידע במנוע החיפוש של גוגל. רק 20 אחוזים מהגולשים מגיעים לעמוד השני. לכן כל כך חשוב להשקיע בקידום אתר שלך כדי להיות במקומות הראשונים במנועי חיפוש.